Mei is jouw sportmaand

Publicatiedatum: 
do 26/04/2018

Kom gratis proeven van het Brussels sportaanbod en ontdek jouw sport voor het seizoen 2018 - 2019.

Mei is jouw sportmaand

Mei is jouw sportmaand, het ideale moment om te kiezen welke sport je volgend seizoen wil doen. Heel wat sportclubs en organisaties zetten gratis hun trainingen open en laten je proeven van hun aanbod. Een overzicht van alle sporten die je kan beoefenen vind je hieronder en in de folder.

Sport je al? Dan is dit het ideale moment om een vriendje mee te nemen naar jouw sportactiviteit.

Hoe deelnemen?

Kies je activiteit en schrijf gratis in via de link onder de sport.
Je ontvangt een bevestiging en je kan dan gratis proberen bij de club of organisatie van jouw keuze.
Na afloop van de sportactiviteit krijg je alle informatie om eventueel lid te worden het volgende seizoen.
Je mag bij meerdere clubs of organisaties gaan proberen.

Lukt het niet om online in te schrijven, geef ons dan een seintje op 02 563 05 14.

G-sporters welkom

We trachten zoveel mogelijk sportactiviteiten open te stellen voor kinderen en jongeren met een beperking. Heeft je kind een beperking en wil het graag deelnemen aan een van de activiteiten? Neem contact op met onze G-sportconsulente (Kristel, 02 563 05 13) en we bekijken wat mogelijk is.

American Football

Brussels Bulls Football Academy

Sportcomplex - Lusthuizenstraat 1, 1082 Sint-Agatha-Berchem
8 - 13 jaar (flag football): zaterdag 12, 19 en 26 mei van 16u tot 18u
14 - 18 jaar (tackle football): maandag 7, 14 en 28 mei van 19u30 tot 21u30
14 - 18 jaar (tackle football): vrijdag 11, 18 en 25 mei van 20u tot 22u

Inschrijven

Atletiek

Brusselse Atletiekvereniging

Jesse Owenspiste - Olympische Dreef 1, 1070 Anderlecht
12 - 18 jaar: dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 18u30 tot 20u

Atletiekpiste VUB - Generaal Jacqueslaan 271, 1050 Elsene
12 - 18 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 18u30 tot 20u
6 - 18 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 18u30 tot 20u

Inschrijven

Badminton

VGC-sportdienst

VGC-sporthal - Felix Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
8 - 18 jaar (begeleid door 1 volw): maandag 7, 14 en 28 mei van 20u tot 22u
8 - 18 jaar (begeleid door 1 volw): dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 20u tot 22u
8 - 18 jaar (begeleid door 1 volw): donderdag 17, 24 en 31 mei van 20u tot 22u

Sporthal E. Hiel - Freesiadreef 7, 1030 Schaarbeek
10 - 18 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 16u30 tot 18u

Inschrijven

Basketbal

BC Foyer (enkel meisjes)

VGC-sporthal - Felix Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
5 - 9 jaar: vrijdag 18 mei van 17u30 tot 18u30
10 - 14 jaar: vrijdag 18 mei van 18u45 tot 19u45

Black Devils

GC Ten Weyngaert - Bondgenotenstraat 54, 1190 Vorst
11 – 13 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 18u tot 19u30
14 – 15 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 18u tot 19u30 (enkel jongens)

Petit Palais du Sport - Roosendaelstraat 2, 1190 Vorst
11 – 13 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 18u tot 19u30
14 – 15 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 18u tot 19u30 (enkel jongens)

Dino Brussels

Sporthal E. Hiel - Freesiadreef 7, 1030 Schaarbeek
7 - 9 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 18u tot 19u
10 - 11 jaar: vrijdag 18 en 25 mei van 18u tot 19u30
12 - 13 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 17u30 tot 19u
16 - 18 jaar (enkels jongens): maandag 7, 14 en 28 mei van 19u tot 20u30

Inschrijven

Bewegingsschool

JC Aximax

J.W. Wilsonstraat 19, 1000 Brussel
2,5 - 5 jaar: zaterdag 12, 19 en 26 mei van 10u tot 12u

VGC-sportdienst

Sporthal E. Hiel - Freesiadreef 7, 1030 Schaarbeek
2,5 - 5 jaar (begeleid door 1 volw): zondag 13, 20 en 27 mei van 9u45 tot 10u45 en van 10u45 tot 11u45

Inschrijven

Boksen

Brussels Boxing Academy

De Kleurdoos - Kogelstraat 29, 1000 Brussel
6 - 8 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 16u tot 17u
6 - 8 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 16u tot 17u
9 - 12 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 17u tot 18u
9 - 12 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 17u tot 18u
9 - 12 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 17u tot 18u
13 - 18 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 18u tot 19u30
13 - 18 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 18u tot 19u30
13 - 18 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 18u tot 19u30

Zaal Saint Remy - Pierre Victor Jacobsstraat 17, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
13 - 18 jaar (enkel meisjes): dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 18u tot 20u
13 - 18 jaar (enkel meisjes): zaterdag 12, 19 en 26 mei van 11u tot 13u

Inschrijven

Brazilian Jiu-Jitsu

Fire Gym

Auguste Hainautstraat 48C, 1090 Jette
4 - 7 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 14u tot 15u
4 - 7 jaar: zaterdag 12, 19 en 26 mei van 11u tot 12u
8 - 12 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 15u tot 16u
8 - 12 jaar: zaterdag 12, 19 en 26 mei van 12u tot 13u

Brussels Brazilian Jiu-Jitsu Academy

Dojo BBJJA - Hovenierstraat 100, 1081 Koekelberg
8 - 10 jaar (jongens/meisjes): dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 17u30 tot 18u30
8 - 10 jaar (jongens/meisjes): woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 16u30 tot 18u
8 - 10 jaar (jongens/meisjes): donderdag 17, 24 en 31 mei van 17u30 tot 18u30
11 - 18 jaar (jongens/meisjes): maandag 7, 14 en 28 mei van 18u tot 19u30
11 - 18 jaar (jongens/meisjes): woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 18u tot 19u30
11 - 18 jaar (jongens/meisjes): vrijdag 11, 18 en 25 mei van 18u tot 19u30

Inschrijven

Capoeïra

Fire Gym

Auguste Hainautstraat 48C, 1090 Jette
7 - 18 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 19u30 tot 20u30

Inschrijven

Dans

GC Elzenhof

Kroonlaan 12-16, 1050 Elsene
6 - 8 jaar: zaterdag 12, 19 en 26 mei van 11u10 tot 12u10

Inschrijven

Gymnastiek

Fire Gym

Auguste Hainautstraat 48C, 1090 Jette
2,5 - 12 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 16u tot 17u
2,5 - 12 jaar: zaterdag 12, 19 en 26 mei van 14u tot 15u

Olympia Schaarbeek

Sporthal E. Hiel - Freesiadreef 7, 1030 Schaarbeek
6 - 15 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 16u30 tot 18u30

Inschrijven

Judo

Budo Club Berchem

Sportzaal - Lusthuizenstraat 1, 1082 Sint-Agatha-Berchem
6 - 9 jaar: dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 18u tot 19u
6 - 9 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 18u tot 19u
10 - 12 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 18u tot 19u30
10 - 12 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 19u tot 20u

Judoclub BHG

Sint-Pieterscollege Jette - Leopold I-straat 311, 1090 Jette
6 - 9 jaar: dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 18u tot 19u
6 - 9 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 18u tot 19u
10 - 18 jaar: dinsdag 8, 15, 22 en 29 mei van 19u tot 20u30
10 - 18 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 19u tot 20u30

Inschrijven

Kempo

Fire Gym

Auguste Hainautstraat 48C, 1090 Jette
5 - 15 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 18u tot 19u30
5 - 15 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 18u tot 19u30
16 - 18 jaar: maandag 7, 14 en 28 mei van 20u tot 21u30
16 - 18 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 20u tot 21u30
16 - 18 jaar: vrijdag 11, 18 en 25 mei van 20u tot 21u30

Inschrijven

Korfbal

Royal Olympia Anderlecht

Pol Stoppelaerstraat, 1070 Anderlecht
10 - 14 jaar: dinsdag 22 en 29 mei van 18u30 tot 19u30
10 - 14 jaar: donderdag 24 en 31 mei van 18u30 tot 19u30

Inschrijven

Multimove

VGC-sportdienst

Sporthal E. Hiel - Freesiadreef 7, 1030 Schaarbeek
3 - 5 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 13u30 tot 15u en van 15u tot 16u30

Sportzaal Nieuwland - De Lenglentierstraat 20, 1000 Brussel
3 - 6 jaar: zaterdag 12, 19 en 26 mei van 10u tot 11u30

VGC-sporthal - Felix Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
3 - 6 jaar: zondag 13, 20 en 27 mei van  10u tot 11u en van 11u tot 12u

Inschrijven

Sportacademie

VGC-sportdienst

Sportzaal Nieuwland - De Lenglentierstraat 20, 1000 Brussel
6 - 12 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 13u30 tot 15u

VGC-sporthal - Felix Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
6 - 10 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 13u30 tot 15u en van 15u tot 16u30

Sporthal E. Hiel - Freesiadreef 7, 1030 Schaarbeek
6 - 12 jaar: woensdag 9, 16, 23 en 30 mei van 13u30 tot 15u en van 15u tot 16u30

Inschrijven

Voetbal

RWDM girls

VGC-sporthal - Felix Vande Sandestraat 15, 1081 Koekelberg
6 - 13 jaar (enkel meisjes): maandag 7 en 14 mei van 17u30 tot 18u30
6 - 13 jaar (enkel meisjes): donderdag 17 mei van 17u tot 18u
14 - 16 jaar (enkel meisjes): dinsdag 8 en 15 mei van 18u30 tot 19u30

Complex Sippelberg - Mahatma Gandhilaan 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
14 - 16 jaar (enkel meisjes): vrijdag 11, 18 en 25 mei van 18u30 tot 20u

Inschrijven

Zwemmen

Brede School Sint-Gillis

Zwembad Victor Boin - Wipstraat 38, 1060 Sint-Gillis
7 - 9 jaar: zondag 13 en 27 mei van 10u45 tot 11u45

De Eendjes Schaarbeek

Zwembad Laken - Kerkeveldstraat 75, 1020 Laken
3 - 4 jaar: maandag 7 en 14 mei van 16u40 tot 17u25
5 - 7 jaar: maandag 7 en 14 mei van 17u30 tot 18u15
8 - 9 jaar: dinsdag 8 en 15 mei van 17u30 tot 18u15
10 - 12 jaar: dinsdag 8 en 15 mei van 18u15 tot 19u

Splash

Zwembad centrum Brussel - Reebokstraat 28, 1000 Brussel
3 - 8 jaar: donderdag 17, 24 en 31 mei van 18u tot 19u

Inschrijven

Bijhorende documenten: